24 września 2013

30-day Book Chellenge - Ostatnie dwa dni...

Dzień 29 - Książka, tórej wszyscy nienawidzą, ale ja ją lubię...

Bardzo starałam się nie dopuścić do tej sytuacji, ale niestety. Nie mam książki na ten dzień... Moim zdaniem nie ma takiej książki, po prostu. Greya nie czytałam, Zmierzch jest ciężko strawny, ale nie ma tytułu, który u wszystkich wywoływałby negatywne emocje, a tylko u mnie promienny uśmiech. Może kiedyś natrafię na taką pozycję, ale wydaje mi się, że to bardzo mało prawdopodobne.

Dzień 30 - Moja ulubiona książka przez cały czas...

Wybór łatwy i oczywisty: Szeptem Becki Fitzpatrick
Uwielbiam serię o Norze i Patchu. Szeptem było jedną z moich pierwszych powieści paranormalnych i od razu się w książkach pano Fitzpatrick zakochałam... Na zawsze! Niesamowicie mnie wciągnęło i przeczytałam je kilka miesięcy wcześniej niż Morganville, więc nie mogę sagi autorstwa pani Caine podpisać pod temat przewodni dnia 30tego. A do Szeptem już nie raz wracałam i pewnie niebawem znów to uczynię.


Tym oto sposobem ukończyłam Trzydziestodniowe wyzwanie książkowe. Zachęcam do spróbowania, bo dzięki niemu można odświeżyć sobie pamięć o różnych książkach, podzielić się opinią o tych, które się lubi, bądź nie i pokazać większej liczbie odbiorców mniej popularne, bądź zapomniane tytuły.30-day Book Challenge: Mission Completed

15 komentarzy:

 1. Muszę się zabrać w końcu za to zadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo Szeptem.. muszę w końcu Finale przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę sobie odświeżyć "Szeptem" ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja muszę w końcu przeczytać "Szeptem" - słyszałam sporo dobrego o tej serii! Notabene... chyba też przyłączę się do tego wyzwania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam trzy tomy "Szeptem", a o ostatnim zapomniałam ;/ Muszę szybko nadrobić zaległości, bo to jedna z lepszych książek o upadłych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się ta akcja może w przyszłym miesiącu wezmę udział. :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Do "Szeptem" jakoś mnie nie ciągnie, ale kto wie? Może, dzięki tobie, się skuszę?

  OdpowiedzUsuń
 8. Rzeczywiście to pytanie na przedostatni dzień jest bardzo trudne.

  OdpowiedzUsuń
 9. świetny blog!
  ps: zależy mi na współpracy z jedną firmą, wejdziesz na link do ich firmy z mojego ostatniego postu? będę wdzięczna + odwdzięczę się :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajne wyzwanie. Może kiedyś się skuszę, kto wie. :>

  Szeptem czytałam daaaaaawno. Zaraz potem wzięłam się za Crescendo, natomiast trzecia wyleciała mi z głowy. Tak długo ją przekładałam z dnia na dzień, że zapomniałam iż w ogóle ją mam na półce. Przeczytałam ją dopiero pod koniec zeszłego roku szkolnego i niezmiernie irytowała mnie czarna dziura, którą miałam w pamięci. Ale może dzięki temu bardziej zżyłam się z Norą? Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. :>
  Finale skończyłam niedawno i jak dla mnie, jest to najlepsza część sagi. Piękne zwieńczenie miłości nastolatki z upadłym aniołem. Szkoda mi tylko Scotta.

  Btw, widzę, że słuchasz Linkin Parku (tak wiem, moja spostrzegawczość jest niesamowita). Słyszałaś może Bring Me the Horizon albo Avenged Sevenfold?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja przeczytałam dopiero 2 tomy Szeptem. Pierwszą część przeczytałam dawno temu, właśnie jako jeden z pierwszych paranormali i wtedy bardzo mi się spodobał. Ale "Crescendo" już bardzo ten poziom zaniżyło - oni się tak ciągle kłócili i w ogóle, to było takie nudne..
  I chyba zabiorę się za to wyzwanie, bo jest bardzo ciekawe. :)

  OdpowiedzUsuń
 12. też miałabym ciężko wskazać książkę, którą wszyscy nienawidzą, a mi się podoba. każdy tytuł ma swoich zwolenników i przeciwników. co jednak tyczy Szeptem to powieść zalega mi od blisko dwóch lat na półce i kompletnie o niej zapomniałam... O_o

  OdpowiedzUsuń
 13. A ja może się wkrótce zabiorę za Crescendo, bo pierwszy tom przyznaję, że nawet przyjemnie mi się czytało.

  OdpowiedzUsuń
 14. Też uwielbiam Szeptem! Jest to chyba moja ulubiona książka, do której mogła bym wracać cały czas! Z tego, co pamiętam jest też pierwszą serią, którą zakupiłam i posiadam w całości :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, liczę na to, iż pozostawisz po sobie coś więcej niż tylko dwu wyrazowe stwierdzenie "Chyba przeczytam", albo "Brzmi ciekawie". Byłabym niezmiernie wdzięczna za lekkie wysilenie się co do treści zamieszczanej w komentarzu.
Z góry dziękuję za wszelkie opinie, nie tylko pozytywne, ale i krytyczne, jestem otwarta na sugestie i skłonna do podjęcia dyskusji.