2 maja 2014

Podsumowanie kwietnia

Kwiecień może i jakoś spektakularnie nie przeminął, ale udało mi się skończyć czytać dwie cegły, więc generalnie źle nie było...

Przeczytało mi się: 3 książki i 3 mangi
A są to:
1. Harry Potter i Czara ognia
2. Tfu, pluje Chlu!
3. Strzała kusziela
Mangi: 3,4 i 5 Tom Pandora Hearts
Najlepsza książka: Strzała kusziela
Najgorsza książka: -
Do biblioteczki przybyło: 1 książka, a przeczytałam 3, więc mam dwie mniej do przeczytania, teraz wszyscy skaczemy z radości
Postów było: mało, bo 4, stosiku z jedną książką wstawiała nie będę na razie
Recenzji było: w sumie, to tylko dwie się pojawiły
A z wyzwań wywiązałam się tak:
1. Z półki: 2
2. Grunt to okładka: -
3. Fantastyczna polska: 1
4. Dystopia 2014: -
5. Przeczytam tyle ile mam wzrostu: 14 cm, więc mam już 42, 9 cm ze 160 cm, ale coś mi mówi, że nie podołam w tym roku temu wyzwaniu. Ale próbować będę, może akurat w wakacje podgonię ;)
Obserwatorzy: Przybyło mi 5, jest Was już 161, dziękuję!

Może i Tolkiena nie czytnęłam w tym miesiącu, ale ten obrazek mnie rozbraja ;)

Kwiecień książkowo przeminął w trybie dość... Postrzępionym. Tutaj coś podczytywałam, tutaj nie dokończyłam, kto wie, może w maju się to zmieni, ale niestety, zbliża się okres zaliczeń semestru, więc nie wiem, jak wszystko wyjdzie. Na razie życzę udanej majówki i powodzenia z czytaniem w nadchodzącym miesiącu!

10 komentarzy:

 1. Hahaha obrazek świetny :D Masz podobny wynik w wyzwaniu, "przeczytam tyle, ile mam wzrostu", a ostatnio sobie tak myślę, pewnie nie dam rady, trochę mnie podtrzymałaś na duchu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki wyniki, trzymam kciuki byś ten wynik cm podbiła. :) Jak zobaczyłam obrazek to nieźle sie uśmiałam, świetny! :D
  Odpoczynku w długi weekend :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sesja się zbliża. To najlepszy moment by czytać i robić inne bezsensowne rzeczy XD.

  OdpowiedzUsuń
 4. No proszę, proszę :D A ja właśnie jestem w trakcie czytania "Czary Ognia" :D coś opornie mi to idzie. Mam lenia :P Aktywnej czytelniczo majówki życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny ten obrazek xD Widzę że miesiąc udany ^^ Życzę udanego maja :D
  http://myawesomebooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i powodzenia w przyszłym miesiącu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyników :) Co do następnych tomów "Strzały..." to jeszcze nie miałam przyjemności się z nimi zapoznać. Mam ten sam problem. Za dużo książek przed nimi i nie wypada tak wciskać w kolejkę ;) Jedyne co nam pozostaje to mieć nadzieję, że będzie równie dobrze, a może i lepiej :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja od stycznie nie czytnęłam prawie nic. Za dużo czasu pochłaniały przygotowania do matury i te inne rzeczy. Mam nadzieję, że podgonię w wakacje. :)
  Castora dokończyłaś? Bo pamiętam, że zamierzałaś, ale nie pochwaliłaś się czy postanowienie zostało zrealizowane.

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku, liczę na to, iż pozostawisz po sobie coś więcej niż tylko dwu wyrazowe stwierdzenie "Chyba przeczytam", albo "Brzmi ciekawie". Byłabym niezmiernie wdzięczna za lekkie wysilenie się co do treści zamieszczanej w komentarzu.
Z góry dziękuję za wszelkie opinie, nie tylko pozytywne, ale i krytyczne, jestem otwarta na sugestie i skłonna do podjęcia dyskusji.